PSPMAA0803H-6R8M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0803H-6R8M-ANP
JLCPCB Part #
C3036140
Package
SMD,8.5x8mm
Description
5.2A 53mΩ 6.8uH 9A ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS