PSPMAC0603H-220M-ANF
MFR.Part #
PSPMAC0603H-220M-ANF
JLCPCB Part #
C705336
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
150mΩ 22uH 2A 3.5A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS