PCAQ9070FA-102
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PCAQ9070FA-102
JLCPCB Part #
C784879
Package
SMD,9x7x4.8mm
Description
13mΩ 1kΩ@100MHz 4A SMD,9x7x4.8mm Common Mode Filters ROHS