PSPCAQ54-1R5M
MFR.Part #
PSPCAQ54-1R5M
JLCPCB Part #
C436415
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.5uH 25mΩ 4.7A 4.7A ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS