PCAQ4532H-102T210
MFR.Part #
PCAQ4532H-102T210
JLCPCB Part #
C2909794
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 1kΩ@100MHz 2 2.5A 50V 50V 70mΩ SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS