PMAF3216-100K
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PMAF3216-100K
JLCPCB Part #
C436265
Package
1206
Description
10uH 1Ω 24MHz 25mA 30@100MHz ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS