PSPMAA1040H-3R3M-ANP
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PSPMAA1040H-3R3M-ANP
JLCPCB Part #
C436569
Package
SMD,11x10mm
Description
10A 11.5mΩ 17A 3.3uH ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS