PSPCAQ32-2R2M
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PSPCAQ32-2R2M
JLCPCB Part #
C436276
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.6A 1.6A 2.2uH 85mΩ ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS