PCAQ1211FA-152
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PCAQ1211FA-152
JLCPCB Part #
C784888
Package
SMD,12x10.8x6.4mm
Description
1.5kΩ@100MHz 16mΩ 5A SMD,12x10.8x6.4mm Common Mode Filters ROHS