PCAQ3216B-361T030
MFR.Part #
PCAQ3216B-361T030
JLCPCB Part #
C2926980
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 300mA 360Ω@100MHz 50V 50V 50V 600mΩ SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS