PCAQ9070FA-222
MFR.Part #
PCAQ9070FA-222
JLCPCB Part #
C784880
Package
SMD,9x7x4.8mm
Description
2.2kΩ@100MHz 2.5A 60mΩ SMD,9x7x4.8mm Common Mode Filters ROHS