PCAQ4520FA-231
MFR.Part #
PCAQ4520FA-231
JLCPCB Part #
C784861
Package
SMD,4.75x4.5x2mm
Description
12.5V 230Ω@100MHz 39mΩ 3A SMD,4.75x4.5x2mm Common Mode Filters ROHS