PDSH0512I-682K
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PDSH0512I-682K
JLCPCB Part #
C5158900
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
30Ω 6.8mH 90mA 90mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL12.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS