TXS2SA-LT-12V-1
MFR.Part #
TXS2SA-LT-12V-1
JLCPCB Part #
C1560944
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+70℃ 10V@DC 10mA 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5ms 5ms AgPd + Gold Plated Dual Coil SMD,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS