ERJ-PB3B6490V
MFR.Part #
ERJ-PB3B6490V
JLCPCB Part #
C2081984
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS