10SVPC120M
MFR.Part #
10SVPC120M
JLCPCB Part #
C2162101
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 116mA@120Hz 120uF 2000hrs@105℃ 27mΩ 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS