ERJ-PB3D3401V
MFR.Part #
ERJ-PB3D3401V
JLCPCB Part #
C2086584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS