EXB-U14561JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U14561JX
JLCPCB Part #
C20026968
Package
0302
Description
2 31mW 4 560Ω ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS