S40X043102JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S40X043102JP
JLCPCB Part #
C6215397
Package
0302
Description
1kΩ 2 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS