ERA-1ARB8251C
MFR.Part #
ERA-1ARB8251C
JLCPCB Part #
C19613382
Description
-55℃~+155℃ 50mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS