EEU-FK1A682
MFR.Part #
EEU-FK1A682
JLCPCB Part #
C5114283
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 16mm 2.208A@120Hz 27mm 5000hrs@105℃ 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS