EXB-S8V132J
MFR.Part #
EXB-S8V132J
JLCPCB Part #
C6555191
Package
2009
Description
1.3kΩ 100mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS