ERJ-U03F3650V
MFR.Part #
ERJ-U03F3650V
JLCPCB Part #
C1859312
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS