ERA-1ARB9310C
MFR.Part #
ERA-1ARB9310C
JLCPCB Part #
C19467398
Description
-55℃~+155℃ 50mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS