EXB-S8V152J
MFR.Part #
EXB-S8V152J
JLCPCB Part #
C5700435
Package
2009
Description
1.5kΩ 100mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS