EXB-S8V112J
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-S8V112J
JLCPCB Part #
C6040072
Package
2009
Description
1.1kΩ 100mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS