ERA-6VRB1802V
MFR.Part #
ERA-6VRB1802V
JLCPCB Part #
C1863069
Description
-55℃~+155℃ 150V 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS