EEE1HA470XP
MFR.Part #
EEE1HA470XP
JLCPCB Part #
C128531
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+85℃ 105mA@120Hz 2000hrs@85℃ 47uF 50V 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS