EXB-N8V8R2JX
MFR.Part #
EXB-N8V8R2JX
JLCPCB Part #
C1732016
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 31mW 4 8 8.2Ω ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS