4D02WGJ062JTCE
MFR.Part #
4D02WGJ062JTCE
JLCPCB Part #
C2769561
Description
4 6.2Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS