ERJ-PA3D3012V
MFR.Part #
ERJ-PA3D3012V
JLCPCB Part #
C4075966
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS