ERJ-HP6F1622V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1622V
JLCPCB Part #
C5635068
Description
-55℃~+175℃ 16.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS