EXB-28V822JX
MFR.Part #
EXB-28V822JX
JLCPCB Part #
C7189700
Package
0804
Description
4 62.5mW 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS