ERJ8GEYJ4R7V
MFR.Part #
ERJ8GEYJ4R7V
JLCPCB Part #
C504598
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS