EXB-28V821JX
MFR.Part #
EXB-28V821JX
JLCPCB Part #
C1731366
Package
0402x4
Description
4 63mW 8 820Ω ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS