ERZ-E10A621CS
MFR.Part #
ERZ-E10A621CS
JLCPCB Part #
C1528186
Package
Plugin
Description
1.025kV 126J 280pF@1kHz 385V 4.5kA 500mW 505V 620V 插件 Varistors ROHS