ERA-6APB103V
MFR.Part #
ERA-6APB103V
JLCPCB Part #
C2073428
Description
-55℃~+155℃ 100V 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS