ERA-6VEB3481V
MFR.Part #
ERA-6VEB3481V
JLCPCB Part #
C4002118
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS