ERX-3FJS6R2E
MFR.Part #
ERX-3FJS6R2E
JLCPCB Part #
C7274642
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+200℃ 3W 6.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS