RSF2FT47K5
MFR.Part #
RSF2FT47K5
JLCPCB Part #
C2591799
Description
-55℃~+235℃ 2W 47.5kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS