ERJPB6B5100V
MFR.Part #
ERJPB6B5100V
JLCPCB Part #
C413745
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS