ERJP03J472V
MFR.Part #
ERJP03J472V
JLCPCB Part #
C427275
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS