ERX-2SJ6R8
MFR.Part #
ERX-2SJ6R8
JLCPCB Part #
C6244407
Description
-55℃~+235℃ 2W 6.8Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS