ERG-2SJ113
MFR.Part #
ERG-2SJ113
JLCPCB Part #
C3565877
Description
-55℃~+235℃ 11kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS