ERA-1AEC2051C
MFR.Part #
ERA-1AEC2051C
JLCPCB Part #
C20013186
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS