ERX-2SJ1R8
MFR.Part #
ERX-2SJ1R8
JLCPCB Part #
C3384486
Description
-55℃~+235℃ 1.8Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS