ERX-2SJ6R8E
MFR.Part #
ERX-2SJ6R8E
JLCPCB Part #
C7274626
Description
-55℃~+200℃ 2W 6.8Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS