ERO-S2PHF2102
MFR.Part #
ERO-S2PHF2102
JLCPCB Part #
C19442354
Description
-55℃~+150℃ 21kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS