ERA-2VRW2211X
MFR.Part #
ERA-2VRW2211X
JLCPCB Part #
C1863494
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS