ERJ-HP6F1821V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1821V
JLCPCB Part #
C6614427
Description
-55℃~+175℃ 1.82kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS